Letní sportovní kurzy v zahraničí – Itálie (Tarquinie)

1. listopadu
2011

1. 11. 2011 – CTVS pořádá v rámci mimosemestrálních kurzů každoročně letní sportovní kurzy v Itálii. Tyto kurzy jsou zaměřeny pro všechny, kteří rádi hodně sportují a rádi poměřují svoje dovednosti s ostatními studenty.

Letos se studenti již po páté zúčastnili sportovního kurzu v Itálii. Jak dokazují fotografie z letošního ročníku o sportovní a společenské vyžití nebyla opět nouze.

K již pravidelně se opakujícím sportům, pro které je zde výborné sportovní zázemí (bazén, aqua bazénky, zastřešená tělocvična, fotbalové travnaté hřiště, volejbalové hřiště, beachvolejbal, softballové hřiště, a víceúčelové oplocené hřiště s umělým povrchem, kde se hraje florbal, házená i další sporty). V letošním roce přibyl ještě atraktivní sport – mořské kajaky. Na kajacích si studenti mohli vyzkoušet své dovednosti a byly využity na různé soutěže ve družstvech.

Během pobytu je organizován jeden den na prohlídku Říma a jeden večerní výlet do nedalekého historického městečka Targiunie.

Všichni studenti, zejména ti, kteří se ještě nikdy nezúčastnili, jsou zváni na příští letní ročník.

Za CTVS   Mgr. J. Musilová

Letní sportovní kurzy v zahraničí – Itálie (Tarquinie)