Letní sportovní kurzy v zahraničí – Itálie (Tarquinie)

1. listopadu
2011

1. 11. 2011 – CTVS pořádá v rámci mimosemestrálních kurzů každoročně letní sportovní kurzy v Itálii. Tyto kurzy jsou zaměřeny pro všechny, kteří rádi hodně sportují a rádi poměřují svoje dovednosti s ostatními studenty.

Letos se studenti již po páté zúčastnili sportovního kurzu v Itálii. Jak dokazují fotografie z letošního ročníku o sportovní a společenské vyžití nebyla opět nouze.

K již pravidelně se opakujícím sportům, pro které je zde výborné sportovní zázemí (bazén, aqua bazénky, zastřešená tělocvična, fotbalové travnaté hřiště, volejbalové hřiště, beachvolejbal, softballové hřiště, a víceúčelové oplocené hřiště s umělým povrchem, kde se hraje florbal, házená i další sporty). V letošním roce přibyl ještě atraktivní sport – mořské kajaky. Na kajacích si studenti mohli vyzkoušet své dovednosti a byly využity na různé soutěže ve družstvech.

Během pobytu je organizován jeden den na prohlídku Říma a jeden večerní výlet do nedalekého historického městečka Targiunie.

Všichni studenti, zejména ti, kteří se ještě nikdy nezúčastnili, jsou zváni na příští letní ročník.

Za CTVS   Mgr. J. Musilová