Harmonogram termínů akademického roku CTVS

Zimní semestr

TERMÍN NÁZEV AKCE POPIS
12. 6. – 29. 8. 2023 23:59 Registrace – semestrální kurzy Registrace do tělesné výchovy jsou určeny studentům, kteří projeví zájem absolvovat v daném období předmět CTVS ve skupině cTVS 1 i cTVS 2. Registrovat si lze jeden předmět skupiny cTVS. Informační systém automaticky rozhodne o zařazení studenta do skupiny cTVS1 nebo cTVS2. Student by měl být seznámen s obsahovou náplní předmětu a se specifiky a upřesněním kurzu. V tomto termínu studenti mohou své registrace měnit, po jeho uplynutí budou úpravy zamezeny.
Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTVS 1.Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty zapíše.
4. – 6. 9. 2023 1. kolo zápisů – semestrální kurzy V tomto termínu je možné pracovat pouze s předměty zaregistrovanými ve skupině cTVS1.
Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTVS1. Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty zapíše.
Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTVS 2. Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty zapíše.
12. – 13. 9. 2023 3. kolo zápisů – semestrální kurzy V tomto termínu bude skupina předmětů cTVS 1 a cTVS 2 zpřístupněna pro ruční zápis. Během tohoto období si studenti, kterým nebyl požadovaný kurz zapsán automatizovaně, mohou sami zapsat kurz s volnou kapacitou. V tomto období mohou své zápisy upravovat i studenti, kterým byly kurzy zapsány v automatizovaném zápisu. Tzn. student, kterému systém automaticky zapsal požadovaný kurz, si ho může odhlásit a zapsat se na jiný s volnou kapacitou. Ruční zápisy jsou studentům zpřístupňovány postupně podle ročníku studia.
18. 9. 2023 Zahájení semestrální výuky
Zápis jsou studenti povinni potvrdit osobní účastí na první výukové hodině. Student se s vyučujícím domluví i o možnosti případného přeřazení do jiného kurzu z důvodu rozdílné výkonnosti.
18. 9. – 22. 9. 2023 Změny v zápisech –
semestrální kurzy
Dodatečné změny, přeřazení, zrušení zápisu a nový zápis na základě volné kapacity kurzu je nutno provést v InSISu.
29. 9. 2023   Děkanský den na všech fakultách

6.11. 9:00-7.11.

23:59

1. etapa zápisu – mimosemestrální kurzy – Zimní sportovní kurzy První etapa zápisu na ZSK je určena pro studenty, kteří mají aktuálně registrovaný předmět cTVS v InSISu a uplatňují nárok ke splnění cTVS1. Informace o přihlašování na stránce Zimní sportovní kurzy  Studenti, kteří ukončí studium – bakalářské nebo magisterské – před termínem zahájení kurzu nebo v jeho průběhu,  nejsou již studenty aktuálního studijního období ve kterém byl předmět vypsán. Mohou se registrovat na Zájmové zimní sportovní kurzy – absolventi

od 9.11. 9:00

2. etapa zápisu – mimosemestrální kurzy – Zimní sportovní kurzy Druhá etapa zápisu na ZSK je určena pro studenty, kteří uplatňují nárok na splnění cTVS1 nebo cTVS2. Informace o přihlašování na stránce Zimní sportovní kurzy  Studenti, kteří ukončí studium – bakalářské nebo magisterské – před termínem zahájení kurzu nebo v jeho průběhu,  nejsou již studenty aktuálního studijního období ve kterém byl předmět vypsán. Mohou se registrovat na Zájmové zimní sportovní kurzy – absolventi
od 9.11. 9:00 Registrace na Zájmové zimní sportovní kurzy – absolventi  Registrace na ZKZ je určena pro absolventy bakalářského a navazujícího magisterského studia, kteří v termínu konání kurzu nebo v jeho průběhu budou mít uzavřeno studijní období zimního semestru – Zájmové zimní sportovní kurzy – absolventi. Registrace je určena i pro absolventy VŠE.
15. 12. 2023 Konec semestrální výuky

Letní semestr

TERMÍN NÁZEV AKCE POPIS
2. 1. – 23. 1.

2024 23:59

Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTVS 1. Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty zapíše.
30. – 31. 1. 2024 1. kolo zápisů – semestrální kurzy V tomto termínu je možné pracovat pouze s předměty zaregistrovanými ve skupině cTVS 1.
Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTVS 1. Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty je zapíše.
Automatizovaný zápis Zpracování předmětů registrovaných ve skupině cTSV 2. Během procesu systém vyhodnotí zájem studentů o kurzy a podle stanovených kritérií je na předměty je zapíše.
6. – 7. 2. 2024 3. kolo zápisů – semestrální kurzy V tomto termínu bude skupina předmětů cTVS 1 a cTVS 2 zpřístupněna pro ruční zápis. Během tohoto období si studenti, kterým nebyl požadovaný kurz zapsán automatizovaně, mohou sami zapsat kurz s volnou kapacitou. V tomto období mohou své zápisy upravovat i studenti, kterým byly kurzy zapsány v automatizovaném zápisu. Tzn. student, kterému systém automaticky zapsal požadovaný kurz, si ho může odhlásit a zapsat se na jiný s volnou kapacitou. Ruční zápisy jsou studentům zpřístupňovány postupně podle ročníku studia.
12. 2. 2024 Zahájení semestrální výuky  Úspěšný zápis jsou studenti povinni potvrdit svojí účastí na první výukové hodině. Student se s vyučujícím domluví i o možnosti případného přeřazení do jiného kurzu z důvodu rozdílné výkonnosti.
12. – 16. 2. 2024 Změny v zápisech semestrálních kurzů Všechny změny, odhlášení z již zapsaných kurzů, projednané domluvené přesuny, zapsání nových kurzů na základě volné kapacity v kurzu s následným oznámením vyučujícímu a potvrzením účastí na další výukové hodině, je student povinen provést neprodleně v InSISu.
28. 3. 2024 děkanský den na všech fakultách
25. 4. 2024 (čt)

Rektorský sportovní den

2.4. 9:00 –