Category: Zpravodaj

Reprezentace studentů VŠE na Akademickém mistrovství v atletice

V královně sportu školu reprezentovalo pět studentů, kteří vybojovali celkem tři medaile napříč disciplínami.

Akademické mistrovství ČR 2020 v golfu s účastí VŠE

Stejně jako v minulých letech se 4-členný tým VŠE zúčastnil akademického mistrovství republiky v golfu, kde startoval pod hlavičkou VŠE.

Letošní KPMG turnaj se opravdu vydařil

Sportovní hala VŠE Na Třebešíně se stala v závěru zimního semestru i v letošním akademickém roce místem setkání volejbalových studentských smíšených týmů na tradičním turnaji KPMG Fit Cup.

Medailové úspěchy volejbalové reprezentace VŠE na turnaji Euroijada 2019 v Berlíně

V termínu od 15. do 18. listopadu, který zahrnuje velmi významný den pro naši republiku, se jako již tradičně vypravil výběr volejbalistů Vysoké školy ekonomické na mezinárodní turnaj univerzit. Tentokrát byl zvolenou destinací Berlín, ve kterém srbští pořadatelé uspořádali velkou sportovní událost s názvem Euroijada.

Univerzitní mistrovství Evropy 2019 s účastí VŠE

V těžké konkurenci závodníků z 19 zemí vybojovala studentka VŠE zlatou medaili.

Akademické mistrovství ČR 2019 v golfu s účastí VŠE

Letošní ročník Akademického mistrovství České republiky v golfu byl pro studenty VŠE obhajobou titulů Akademických mistrů z loňského roku.

Beachvolejbalová reprezentace VŠE vybojovala skvělé výsledky na ČAH 2019

Beachvolejbalový turnaj 18. ročníku ČAH 2019 uspořádalo tělovýchovné pracoviště VUT v Brně. Na turnaji měla VŠE početné zastoupení v počtu osmi studentek a pěti studentů.

Reprezentační tým mužů FPH je vítězem 7. ročníku Volejbalové ligy VŠE

Týmu mužů FPH, po vítězstvích v prvních dvou ročnících VL VŠE, se v letošním sedmém ročníku podařilo opět zvítězit. Základem úspěchu bylo výrazné vedení po podzimním kole a v jarní části tým vítězství potvrdil.

Reprezentační tým žen FFÚ je vítězem 7. ročníku Volejbalové ligy VŠE

Dominantní výkonnostní postavení v dosavadních ročnících potvrdily studentky fakulty financí a účetnictví i v letošním roce. Jejich vítězství v letošním ročníku bylo již sedmé v řadě.

Studenti školy získali tituly Akademických mistrů ČR ve squashi

V pátek 14. 6. 2019 se studenti VŠE zúčastnili Akademického mistrovství ČR ve squashi. A účast to byla velmi úspěšná, kdy naši hráči si odnesli dvě prvenství. V soutěži smíšených družstev náš tým nenašel přemožitele a vybojoval pro VŠE historicky první titul akademických mistrů ČR smíšených družstev ve squashi.