Ubytování a stravování

Ve středisku je možné ubytování ve 13 dvoulůžkových zařízených chatkách se společným sociálním zařízením a 8 bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Dále je k dispozici 20 dvoulůžkových chatek v historicky původní části areálu. Celková kapacita ubytování bez přistýlek je 148 lůžek (108 v rekonstruované části a 40 v horní části střediska).

Součástí areálu je také budova moderní jídelny se společenskou místností a budova správy střediska, během sezony je k dispozici i  bufet s občerstvením.

Chatky

Chatek v rekonstruované části střediska je dohromady 13, přičemž jsou podle počtu možných nocležníků rozděleny na 2 typy:

  • Chatky číslo 1-7 jsou čtyřpokojové, každý pokoj má vlastní vchod i verandu a je určený pro 2 nocležníky.
  • Chatky číslo 8-13 jsou dvoupokojové s možností přistýlky. Každý pokoj má svůj vchod i verandu.

Všechny místnosti jsou díky velkým oknům příjemně prosvětlené a vybavené lůžky, nočními stolky, skříní, stolem a příslušným počtem židlí. Ložní prádlo je v místě ubytování. Chatky mají společné sociální zázemí. WC a prostorné umývárny jsou pár kroků od většiny chatek.

Pro početnější jednorázové akce je možné využít i jednoduché dvoulůžkové chatky v horní části areálu (20×2 lůžka).

Bungalovy

Bungalovů je dohromady 8. Na rozdíl od chatek jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím. K dispozici je prostorná místnost vybavená dvěma rozkládacími postelemi, nočními stolky, komodou a stolem se židlemi. Bungalovy jsou určeny pro 2 – 4 nocležníky. V předsíni bungalovů je šatní skříň.

Stravování

Stravování v Dobronicích probíhá formou plné penze či polopenze v moderně vybavené jídelně. Součástí budovy je také prostorná společenská místnost v prvním patře vybavená satelitní TV. V  areálu je možnost připojení na školní síť Eduroam.

Na nástěnce v jídelně si můžete prohlédnout fotky z historie střediska Dobronice, Katedry tělesné výchovy a Centra tělesné výchovy a sportu VŠE.