Sportovní stipendium – projekt UNIS

12. listopadu

Vážení studenti,
pokud jste úspěšní a nadějní sportovci, máte možnost se ucházet o jedno z 18 míst, které byly VŠE přiděleny v projektu UNIverzitní Sport (UNIS) resortního sportovního centra VITORIA VSC Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Projekt UNIS podporuje studenty s mimořádnou sportovní výkonností. Cílem je podpořit vybrané sportovce a zajistit podmínky pro jejich přípravu a studium na vysoké škole.

Podmínky pro zařazení do projektu UNIS a přiznání stipendia pro rok 2021

obecné (musíte splňovat všechny podmínky):

• jste řádným studentem VŠE
  • jste občan ČR
  • jste osoba mladší 26 let včetně (pro rok 2021 – ročník narození 1995 a mladší)
  • nejste zařazen v jiném resortním sportovním centru (ministerstvo vnitra, nebo
    obrany)

sportovní výkonnost (stačí splňovat jednu podmínku):

• jste účastníkem posledního ME, MS, OH, paralympijských nebo deaflympijských
    her
  • jste účastníkem poslední univerziády nebo AMS
  • získal jste medaili na posledním MČR pořádaném příslušným svazem
  • jste hráč nejvyšší soutěže pořádané v ČR v mládežnické nebo dospělé kategorii
    příslušného sportovního svazu
  • jste zařazen v systému SCM/VSCM/akademie zřízené svazem příslušného sportu
  • získal jste medaili na posledních ČAH nebo AMČR

V případě, že máte zájem a splňujete podmínky pro zařazení do projektu UNIS, pošlete přihlášku, kterou najdete zde, nejpozději do 15.11.2020 na adresu: pachl@vse.cz, do předmětu uveďte: „Projekt UNIS“.
Akceptovány budou pouze e-maily odeslané z Vaší školní adresy.

Věříme, že najdeme mezi studenty VŠE sportovce, kteří si zaslouží podporu projektu UNIS a budou úspěšně reprezentovat naši školu.

Se sportovním pozdravem,

Mgr. Tomáš Pachl