Futsalový tým školy na kvalifikaci pro České akademické hry 2018

27. dubna
2018

Ve čtvrtek 26. dubna se ve Sportovní hale Pod Juliskou konala kvalifikace na Akademické hry 2018 ve futsale. Pražské kvalifikace se zúčastnily 4 vysoké školy: VŠE, VŠCHT, ČZU A ČVUT. Pražská kvalifikace patří k velmi kvalitním turnajům, kdy ve všech týmech nalezneme hráče působící v 1. či 2. futsalová lize.

Náš tým byl pro tento turnaj složen z převážně nových hráčů a dle toho se vyvíjely i výsledky v turnaji. První zápas VŠE prohrála s VŠCHT 3:0, kdy obdržela dvě branky až v poslední minutě při snaze o power-play. Druhý zápas remizovala s ČVUT 1:1 a poslední zápas deklasovala ČZU 8:1. V případě výhry nad ČVUT by byla postupujícím Vysoká škola ekonomická, nicméně se tak nestalo a na Akademické hry postupuje zaslouženě ČVUT. Výkony v posledních dvou zápasech nicméně ukázaly, že budoucnost futsalu na VŠE může být úspěšná.

VŠE reprezentovali: Martin Kučera, Radek Tafl, David Matějka, Ismar Begic, David Pozníček, Martin Zbořil, Stsiapan Suprun, Martin Bělčický, David Konejl, Vojtěch Němčanský, Jakub Soóky, Michal Blažek

Za futsalový tým VŠE Ing. Martin Kučera, FFÚ

Futsalový tým školy na kvalifikaci pro České akademické hry 2018
  • Autor: Ing. Martin Kučera
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: