Rektorský sportovní den 2012 – Beach volejbalový turnaj

24. dubna
2012

24. 4. 2012 – Jedna z nabídky sportovních aktivit při RSD 2012 byl beach volejbalový turnaj pořádaný ve sportovním areálu Beachklub Ládví. Organizačně byl turnaj uspořádán za sponzorské podpory partnera VŠE, společnosti Ernst & Young. Tým této společnosti byl i přímým účastníkem turnaje.

Do turnaje se měli možnost studenti přihlásit s vyšší výkonností v kategorii mix 1Ž+1M a s nižší výkonnosti v kategorii mix 2Ž+2M.

S ohledem na volnější posuzování beach volejbalových pravidel v kategorii nižší výkonnosti byla tato kategorie pojmenována „volejbal na písku“. Volnější posuzování pravidel bylo studenty této kategorie přijato s nadšením. Tato úprava umožnila jejich radostnější volejbalové vyžití na odpovídající výkonnostní úrovni.

Týmy vyšší výkonnosti byly všechny na vysoké beachvolejbalové úrovni. Vzájemné duely byly výkonnostně vyrovnané a pro postup do dalších kol turnajového pavouka bylo potřeba nejen výkonnostních kvalit ale i trochu sportovního štěstí.

Turnaje se zúčastnilo 72 studentů a jejich sportovní nadšení naplnilo do důsledku krédo rektorského sportovního dne. Všem studentům děkujeme za účast a přejeme další radostné sportovní zážitky i úspěšné studijní výsledky.

Poděkování za finanční pokrytí pronájmu areálu a zajištění hodnotných cen pro úspěšnější účastníky turnaje patří také zástupcům společnosti Ernst & Young, se kterými jsme při organizaci turnaje spolupracovali.

 

J. Boštička

CTVS VŠE

 

Výsledky beach volejbalového turnaje

Rektorský sportovní den 2012 – Beach volejbalový turnaj