18.9.2017 - 22.9.2017 - Změny v zápisech – semestrální kurzy

Úspěch studentek a studentů VŠE na 52. ročníku plavecké ligy pražských vysokých škol

3. 4. 2017 - Centrum tělesné výchovy a sportu bylo spolupořadatelem společně s katedrou plaveckých sportů FTVS UK druhého kola Plavecké ligy pražských vysokých škol, které proběhlo 3. 4. 2017 ve Sportovním areálu UK v Hostivaři. Letošního ročníku se zúčastnily všechny pražské vysoké školy.

Naši školu v ženských plaveckých disciplínách reprezentovaly studentky Kristýna  Beringerová, Katharina Asterová, Anna Šámalová, Dominika Bachmanová, Zuzana Šerá, Gabriela Krzyžánková a Martina Stanková. V celkovém hodnocení disciplín druhého kola obsadily první místo a tím si zajistily celkové vítězství v letošním ročníku plavecké ligy VŠ pro rok 2017. Porazily tak velmi silný team FTVS-UK.

Reprezentační tým studentů školy ve složení Vratislav Dvořák, Pavel Dvořák, Marek Stanko, Vojtěch Tomášek, František Krčil si v letošním ročníku pohoršil o dvě místa a jak ve druhém kole, tak i v celém letošním ročníku celkově obsadil čtvrté místo

Za reprezentaci a kvalitní výsledky všem zúčastněným studentům gratulujeme.

Za CTVS  odb.as. Mgr. Jindra Musilová