Volejbal

Garant předmětu: odb. as. PaedDr. J. Boštička
Cvičící: PaedDr. J. Boštička, Mgr. M. Libra, Mgr. J. Musilová, M. Fikar
Kód předmětu: TVSVOL

Do předmětu volejbal je možno se přihlásit s rozdílnou individuální výkonností. Ve volejbale jsou vypsány základní kurzy pro aktivní hráče, pokročilé i začátečníky. S ohledem na rozdílnou výkonnost přihlašovaných studentů je cílem v jednotlivých kurzech zvládnutí a zdokonalení individuální činnosti jednotlivce, základních herních činností a herních systémů na odpovídající výkonnostní úrovni.

Při zápisu do kurzu je nutné zohlednit rozdělení kurzů pro první, druhý a vyšší semestr studia. Dále je nutno zohlednit i výkonnostní úrovně jednotlivých kurzů podle upřesnění a specifikace kurzů v Rozvrhu předmětů CTVS. Do kurzů TVSVOL 011, 015, 016, se specifikací „hráči, hráčky vyšší výkonnost“, se zapisují studenti s odpovídající výkonností. V těchto kurzech jsou tvořena reprezentační družstva školy, která hrají Pražskou vysokoškolskou volejbalovou ligu, zúčastňují se Oblastních přeborů vysokých škol ve volejbale a Českých akademických her.

Volejbalové aktivity na VŠE

S volejbalovými aktivitami na škole se můžete seznámit na http://volejbal.vse.cz/ a https://www.facebook.com/volejbalnavse

Místo konání

  • Sportovní hala Třebešín – Na Třebešíně 3215/1, Praha 3, mapa

Další informace

volejbal