Sportovní areály CTVS VŠE

Sportovní areál Třebešín

Sportovní areál Na Třebešíně je komplex s osmi kvalitními antukovými tenisovými kurty, klimatizovanou multifunkční sportovní halou a rehabilitací. Sportovní hala je určená především pro basketbal, házenou, futsal, florbal, volejbal a badminton. Součástí haly je umělá horolezecká stěna a dvě mobilní tribuny pro diváky.

Možnosti pronájmu a podrobnější informace najdete na stránce Sportovní areál Třebešín

Sportovní středisko Dobronice

Sportovní areál leží na levém břehu řeky Lužnice mezi městy Táborem a Bechyní. Nabízí velmi kvalitní zázemí pro sportovní vyžití i rekreaci pro cca 120 osob. Vybaven je sportovišti s umělým povrchem pro tenis, basketbal, volejbal, házenou, florbal, fotbal, hřiště na softbal. V areálu je lanový park, pro vodácké sporty jsou k dispozici kajaky, kánoe i pramice, kvalitní mapy pro OB a mnoho dalšího. Okolí nabízí celou řadu možností pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Další informace, kontakty i možnosti pronájmu najdete na stránce Sportovní a rekreační středisko Dobronice

Sportovní areál Jarov koleje VŠE

Areál nabízí komplexní sportovní zázemí pro studenty a ubytované hosty. K dispozici je fotbalové hřiště s umělou trávou, basketbalové hřiště, dvě hřiště pro volejbal, nebo nohejbal, badmintonové kurty, street workoutové hřiště, petangue a šatny. Dvě vnitřní tělocvičny slouží především výuce a zájmovým hodinám šermu a úpolových sportů (karate, sebeobrana, Krav Maga).

Podrobnější informace najdete na: https://suz.vse.cz/sportoviste/informace/