Studenti VŠE akademickými mistry ČR ve squashi

10. listopadu
2023

V Squash centru Strahov se 10. a 11. listopadu uskutečnilo Akademické mistrovství ČR ve squashi jednotlivců a družstev. Individuálního turnaje se zúčastnilo 15 mužů a 4 ženy z celé republiky.

U mužů se do finále probojovala nasazená jednička František Procházka a trojka Adam Sinkule. Z titulu se těšil Franta Procházka po finálové výhře 3/0.

V ženské časti obstaraly finále Tereza Široká a Michaela Čepová. V napínavém a zajímavém zápase se rozhodovalo až v pátém setu, ve kterém vedla Široká už 9/1. Míša Čepová se nevzdala a dotáhla rozhodující set do stavu 9/9. Ačkoli čelila matchballu, tak si udržela pevné nervy a rozhodující set vyhrála 12/10 a stala se akademickou mistryní ČR.

V soutěži týmů se z vítězství těšil tým VŠE Praha před týmem z Ostravské univerzity.

Studenti VŠE akademickými mistry ČR ve squashi
  • Autor: Matyáš Dufek