11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Sportovní aktivity zaměstnanců

CTVS VŠE  zajišťuje pro zaměstnance školy v průběhu akademického roku tyto sportovní aktivity:

Fitness – probíhá ve cvičebním sále IB 307, vždy v pondělí od 16.15  –  17.45 hod. Program cvičení v semestru naleznete zde

Regenerační a uvolňovací cvičení - probíhá v tělocvičně ve staré budově (SB TEL), vždy ve středu od 7:30 - 8:30 hod.. Cvičení vede Mgr. Helena Mázlová.

Funkční kruhový trénink - probíhá v posilovně IB 306, vždy ve čtvrtek od 16:15 – 17:45 hod.. Komplexní cvičení, které do činnosti zapojuje maximální množství svalových skupin, rozvíjí svalovou vytrvalost a zlepšuje fyzickou kondici. Cvičení vede Bc. Michal Fabián.

Posilování – v pátek od 14:30 - 16:00 hod v posilovně IB 306. Cvičení probíhá s instruktorem.

Tenis – zájemci se mohou stát členem tenisového oddílu, který má pro svoji činnost vyhrazené kurty ve Sportovním areálu Na Třebešíně.

Letní rekreační pobyty ve Sportovním a rekreačním středisku Dobronice, kde CTVS zabezpečuje sportovní program.

Ve sportovním areálu na Třebešíně bylo otevřeno rehabilitační a relaxační zařízení Relax, které zaměstnancům a studentům VŠE nabízí řadu terapeutických procedur. Zaměstnanci a studenti zde mají možnost využít zvýhodněných cen. Ceník naleznete zde. Více informací najdete na  www.relaxtrebesin.cz.

CTVS VŠE nabízí semestrální Zájmové kurzy, které jsou určeny studentům, zaměstnancům a absolventům Vysoké školy ekonomické v Praze. Kurzy probíhají v tělocvičně IB307, v tělocvičně staré budovy - SB TEL na Žižkově a tělocvičně Jarov – CK 0127 a vedou je zkušení lektoři.

Zájmové kurzy Fitness - http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-fitness/  

Zájmové kurzy Krav Maga - http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-krav-maga-2/,

Zájmové kurzy Thai box - http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-thai-box-2/