Úspěch studentů VŠE na Českých akademických hrách 2011

9. července
2011

9.7.2011 – Na 10. Českých akademických hrách, které se konaly ve dnech 5. – 10. 6. 2011 v Praze, se VŠE umístila na vynikajícím 3. místě ze 43 vysokých škol, které se CAH zúčastnily. Blahopřejeme.

Na Českých akademických hrách se soutěžilo ve 150 sportovních disciplinách a účastníci se do závěrečných soutěží museli probojovat v kvalifikačních turnajích, které probíhaly během celého roku. Studenti VŠE získali celou řadu medailových umístění jak v míčových sportech, tak i v individuálních disciplinách.

Nejlepších výsledků dosáhli:

Zlaté medaile – basketbalistky, atleti, lukostřelci, tenisté, gymnasté.

Stříbrné byly házenkářky VŠE, basketbalisté, florbalisté, sportovní lezci, atleti, badmintonisté.

K dosaženým výsledkům blahopřeje i těm, kteří se na medailové pozice neprobojovali.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme další sportovní i studijní úspěchy.