Účast plavců na tradičních plaveckých štafetách

17. prosince
2013

17. 12. 2013 – Dne 18.11.2013 se plavci VŠE zúčastnili 29. ročníku Memoriálu Dr.M.Bubníka v plaveckých štafetách. VŠE poslala do boje 2 družstva štafet v disciplínách 8 x 50 VZ a 8x 50 P.

Štafetu tvořilo 6 mužů a 2 ženy. Naši plavci ve velké konkurenci vybojovali 2. místo ( 1. štafeta: D.Štanc, V. Vovčko, M.Trnovec, M.Stanko, M.Medo, V. Dvořák, A. Bauerová a R. Konečná) a 10. místo ( 2.štafeta: M.Holub, J.Partík, J.Strýček , R.Velebír, A.Babiš, A.Gojdišová a K.Asterová)

Letošní závod se uskutečnil za mimořádně velkého zájmu studentů i diváků, v atmosféře plné napětí a kvalitních výkonů. Startovalo 24 štafet z 11 pražských vysokých škol (ČVUT FSV, ČVUT FEL, VŠE, UK FTVS, PF, 1. LF, 2. a 3. LF, MFF, PedF, FSV a PřF). Memoriál dr. Miroslava Bubníka se konal ve sportovním centru UK v Hostivaři, celkem se zúčastnilo 192 plavců, což byl zatím nejvyšší počet startujících závodníků v historii soutěže.

Všem našim zúčastněným studentům gratulujeme.

Za CTVS odb. as. Jindra Musilová

Účast plavců na tradičních plaveckých štafetách