11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Thai Box

Garant předmětu: odb. as. Mgr. T. Vaněk
Cvičící: B. Plavec
Kód předmětu: TVSTHA

Náplň předmětu:
Hlavním obsahem kurzů pro začátečníky je osvojení základů techniky kopů, úderů, jednotlivých kombinací a jejich procvičováním na pytlích a lapách. Výuka je přizpůsobena materiálnímu vybavení školy i tělesné zdatnosti studentů (nutností jsou vlastní rukavice a bandáže). Jedná se hlavně o kondiční pojetí thai boxu. Náplní kurzů je tedy i posilování a různé úpolové hry zaměřené na rozvoj síly, postřehu i taktiky. Přihlašování probíhá podle všeobecných informací.

Obsahem kurzu pro pokročilé jsou výše uvedené činnosti rozšířené o drily (kontaktní nácvik technik a kombinací ve dvojicích) a sparing. Zde musí mít studenti všechny požadované chrániče. Předpokladem je několikaletá zkušenost s bojovými sporty. Studenti, kteří nebudou vyhovovat výkonnostním požadavkům tohoto kurzu, mohou být přeřazeni i zcela vyřazeni z výuky zejména z bezpečnostních důvodů.

První lekce v semestru jsou věnovány organizaci, bezpečnosti a konzultacím o nezbytném vybavení a vhodnosti kurzu pro zapsané.

Místo konání: Koleje VŠE Jarov (CK 0127) - Koněvova, Praha 3, mapa

Informace o přihlašování na semestrální předmět se zohledněním návaznosti Předmětů CTVS naleznete na http://ctvs.vse.cz/studium/prihlasovani/

Rozvrh předmětu - Thai Box

Fotogalerie

Další informace:

Zájmové kurzy Thai box - kurzy jsou určeny studentům se zájmem o Thai box nad rámec studijních povinností, v zájmových kurzech není možné získat zápočet.