11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání




Posilování

Garant předmětu: Bc. M. Fabián
Cvičící: Mgr. G. Čermáková, Mgr. P. Dvořák, Mgr. Š. Kopřivová, PaedDr. K. Miklas, Mgr J. Pintíř, Mgr. I. Veberová, PaedDr. V. Vebr, Bc. M. Fabián, Bc. L. Králová
Kód předmětu: TVSPOS

Náplň předmětu:
Vzhledem k širokému spektru zájemců s rozdílnými představami i fyzickými předpoklady se obsahová náplň kurzů zaměřuje na procvičení a posílení hlavních svalových skupin. Během jednoho semestru získají studenti základní znalosti a dovednosti v několika typech tréninkové jednotky zaměřené např. na zvýšení svalové síly, zvětšení objemu svalů, zlepšení vytrvalosti, cvičení napomáhající zvýšenému spalování tuků i různé druhy kompenzačních cvičení.
Součástí některých kurzů jsou i základní informace z oblasti fyziologie a anatomie, výživy pro rekreační sportovce, vhodné doplňkové sporty, relaxace, regenerace i doplňků stravy.

Místo konání: Vysoká škola ekonomická - nám. W. Churchilla č. 4, Praha 3 – Žižkov, mapa

Informace o přihlašování na semestrální předmět se zohledněním návaznosti Předmětů CTVS naleznete na http://ctvs.vse.cz/studium/prihlasovani/

Rozvrh předmětu – Posilování

Další informace:

Zájmové kurzy Posilování - kurzy jsou určeny studentům se zájmem o posilování nad rámec studijních povinností, v zájmových kurzech není možné získat zápočet.