11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Studenti Vysoké školy ekonomické v Praze vybojovali titul Akademický mistr České republiky ve volejbale pro rok 2010

Související stránky

16. 6. 2010 -Volejbalisté naší školy, po vítězství v kvalifikaci pražských vysokých škol, postoupili na 9. České akademické hry, kde dosáhli významného sportovního úspěchu. Po vítězstvích nad zúčastněnými vysokými školami MU Brno, TU Liberec, VŠB - TU Ostrava, ČVUT Praha a UJEP Ústí nad Labem se umístili na prvním místě a získali titul Akademický mistr České republiky ve volejbale pro rok 2010. Reprezentační družstvo tvořili studenti Petr Boula (FPH), Miloslav Marel (FIS), Jan Sedlář (FMV), Daniel Kohlmann (FMV), Radek Svoboda (NF), Stanislav Vachoušek (FPH), Jan Břicháček (NF) a Petr Minařík (FFÚ). Studentům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci VŠE. Družstvo volejbalistů si tímto vítězstvím zajistilo účast na Mistrovství Evropy univerzit, které se uskuteční v příštím roce v Srbsku. Věříme, že toto družstvo volejbalistů i při zdárném plnění studijních povinností si v konci příštího akademického roku najde čas pro reprezentaci VŠE na mezinárodní akademické úrovni.

Výsledky volejbalového turnaje naleznete na http://www.ceskeakademickehry.cz/files/vysledky_volejbal.pdf

K dalším úspěchům volejbalistů na ČAH patří umístění plážových volejbalistů. Studentka Anna Šulcová (NF), společně se spoluhráčkou z UK Praha zvítězila v kategorii žen a stala se Akademickou mistrní ČR. Studentka Tereza Náglová (FMV) se spoluhráčkou z MU Brno se umístila na čtvrtém místě. V kategorii mužů Petr Sedláček (FFÚ) se spoluhráčem z VŠEM Praha se umístil na třetím místě. Dvojice studentů VŠE Praha Čestmír Rybka a Stanislav Vachoušek se umístila na pátém místě. Bodovaná umístění významně přispěla k celkovému umístění VŠE v Praze. Naše škola se umístila na čtvrtém místě ze 37 zúčastněných českých vysokých škol na ČAH 2010.

Výsledky turnaje plážového volejbalu naleznete na: http://www.ceskeakademickehry.cz/files/vysledky_plazovy-volejbal.pdf

Všem studentům děkujeme za úspěšnou reprezentaci Vysoké školy ekonomické v Praze na ČAH 2010 a přejeme stejně úspěšné zvládnutí studijních povinností.

Fotogalerie volejbalového úspěchu

J. Boštička
CTVS VŠE