Posunutí 9. ročníku Volejbalové ligy VŠE

20. září
2021

Zapojte se do volejbalového kolektivu na VŠE a začněte hrát Volejbalovou ligu v dresu vaší fakulty.

Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE (CTVS) zve všechny nadšence pro volejbal do Volejbalové ligy VŠE. Jde o soutěž reprezentačních týmů studentů a studentek jednotlivých fakult VŠE. Jde o skvělou příležitost, jak se při studiu odreagovat sportem a zároveň podpořit týmového ducha fakulty. Hraje se systémem každá fakulta s každou, dvoukolově v zimním a letním semestru.

Přeložený 9. ročník Volejbalové ligy VŠE z minulého ak. roku startuje hned na začátku zimního semestru 2021/2022. Hlásit se můžete již nyní nebo v průběhu celého ročníku u organizátora soutěže Jaroslava Boštičky (CTVS VŠE) nebo mailem na adresu bosticka@vse.cz.

V přihlášce uveďte:

• vaši fakultu
  • jméno, příjmení
  • ID (InSIS)
  • preferované herní posty
  • facebookovou identifikaci

Zájemce následně zapíšeme na soupisku fakulty (soupisky naleznete na stránce aktuálního ročníku). Na soupisku fakulty je možno zapsat až 15 hráčů. K dispozici je 15 reprezentačních dresů každé fakulty. Účast na utkáních je na dohodě týmu. Komunikace týmu probíhá ve Facebookových skupinách. Více o volejbale na VŠE naleznete na FB Volejbal na VŠE

Více informací na webu Volejbalové ligy VŠE.