Termíny

2.1.2017 - 24.1.2017 - Registrace – semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Sportovní aktivity zaměstnanců

Související stránky

CTVS-VŠE  zajišťuje pro zaměstnance školy v rámci „ Kolektivní smlouvy“ v průběhu akademického roku tyto sportovní aktivity:

Aerobik – probíhá ve cvičebním sále IB 307, vždy v pondělí od 16.15  –  17.45 hod. Program cvičení ZS 16/17 naleznete zde

Posilování – ve čtvrtek od 16:15 – 17:45 hod a v pátek od 14:30 – 16:00 hod v posilovně IB 306. Cvičení probíhá s instruktorem.

Tenis – zájemci se mohou stát členem tenisového oddílu, který má pro svoji činnost vyhrazené kurty ve Sportovním areálu Na Třebešíně.

Letní rekreační pobyty ve Sportovním a rekreačním středisku Dobronice, kde CTVS zabezpečuje sportovní program.

Ve sportovním areálu na Třebešíně bylo otevřeno rehabilitační a relaxační zařízení Relax, které zaměstnancům a studentům VŠE nabízí řadu terapeutických procedur. Zaměstnanci a studenti zde mají  zvýhodněné ceny. Ceník naleznete zde. Více informací najdete na  www.relaxtrebesin.cz.

CTVS VŠE nabízí semestrální zájmové kurzy, které jsou určeny studentům, zaměstnancům a absolventům Vysoké školy ekonomické v Praze. Kurzy probíhají v tělocvičně IB307, v tělocvičně staré budovy – SB TEL na Žižkově a tělocvičně Jarov – CK 0127 a vedou je zkušení lektoři.

Zájmové kurzy Fitness – http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-fitness/  

Zájmové kurzy Krav Maga – http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-krav-maga-2/,

Zájmové kurzy MMA – http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-mma/

Zájmové kurzy Thai box – http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-thai-box-2/