20.4.2017 18:00 - 8.9.2017 09:00 - 2. etapa zápisu - mimosemestrální kurzy - Letní sportovní kurzy

5.6.2017 - 29.8.2017 - Registrace – semestrální kurzy

Zájmové kurzy Krav Maga

V současné době je Krav Maga považována za nejefektivnější sebeobranný systém na světě. Je to systém s jedinečným logickým přístupem, snadný na učení a zapamatování, stavěný na přirozených a intuitivních reakcích a snadno použitelný ve stresových situacích. Náplní kurzů je ojedinělý proces výuky, propracovaná metodologie a široká škála způsobů tréninků. Více o KM na www.kravmaga.cz.

Zájmový  kurz Krav Maga je určen pro studenty, absolventy a zaměstnance VŠE v Praze. Kurz probíhá v období semestrální výuky. Jedná se o nadstavbový kurz, kde studenti nemohou získávat zápočet.

V programu je výuka základů a zdokonalení úderů, kopů a obranných technik, neozbrojené i ozbrojené útoky, hrozby a obrany, využití běžných předmětů k sebeobraně, řešení na každý útok, VIP protection, boj s více útočníky.

Lekce vede absolvent VŠE Ing. Michal Otípka – Prezident a vrchní instruktor IKMFCZ, Level Expert 1, Civilian, VIP Protection, Law Enforcement, SWAT and Kids instructor, Instruktor pro použití teleskopického obušku a donucovacích prostředků (Club: Krav Maga Praha, michalotipka@seznam.cz).

Termín a cena kurzu pro letní semestr 13. 2. - 12. 5. 2017 ak. roku 2016/17

čtvrtek 17:30 – 19:00 tělocvična staré budovy (SB TEL), VŠE v Praze na Žižkově

cena kurzu:  600,- Kč/ student, 1200,-Kč/absolvent, zaměstnanec

Informace k zápisu  na letní semestr ak. roku 2016/17

Registrace na letní semestr proběhne od pátku 10. 2. od 8:00 hod do pátku 17. 2. do 20:00 hod. Kapacita kurzu je 40 osob. Pro zápis rozhoduje termín registrace.

Registrace do kurzu se provádí v InSISu, v sekci Osobní management, pomocí aplikace Přihláška do kurzu. Informaci k postupu naleznete na wiki.vse.cz. Aplikace bude zprovozněna pouze v termínu registrace. Odhlášení z kurzu je možné pouze mailem (iva.veberova@vse.cz).

Uživatelům InSISu s již uplynulou 180 ti denní lhůtou od konce studia (absolventům VŠE),

• kteří si pamatují své přihlašovací údaje do InSIS, doporučujeme před registrací do kurzu vyplnit v sekci „Přizpůsobení informačního systému – Uživatelská nastavení – Osobní stránka – Mé osobní údaje“ svůj soukromý e-mail (položka E-mail), na který budou po schválení registrace na kurz odeslány nové přístupové údaje do InSIS. Pokud tak neučiníte, nebudeme mít možnost, jak Vám nové údaje sdělit, neboť se již nedostanete ani do své poštovní schránky v InSIS.
  • kteří si nepamatují své přihlašovací údaje do InSIS, kontaktují Systémového integrátora CTVS

Úspěšnost registrace je možno ověřit v sekci Moje studium – Portál studenta s časovou prodlevou, nejpozději 19. 2. 2017. Po ověření úspěšnosti zápisu je nutno provést bezhotovostní platbu za kurz do úterý 21. 2. 2017.

Číslo účtu 1828862/0800

Variabilní symbol platby za jeden kurz je desetimístný s následující strukturou

5202CCCCCC

5 - zájmové kurzy krav maga

202 = kód konkrétního kurzu

CCCCCC = šestimístné číslo obsahující ID studenta z InSISu (ne číslo z identifikační karty). Pokud je číslo kratší než šest míst, bude zleva doplněno příslušným počtem nul, např. 055923.

Permanentku studenti obdrží na hodině od trenéra po řádném zaplacení.

Garant zájmového kurzu Krav Maga: Mgr. I. Veberová – iva.veberova@vse.cz