V plavání získali studenti titul Akademický mistr České republiky pro rok 2013

stafeta plavci 201319. 6. 2013 - Dne 10. a 11. 6. 2013 se naši studenti – plavci zúčastnili ČAH, kde dosáhli opět skvělých výsledků. Ve štafetě 4 x 50 m volný způsob muži a 4 x 50 m polohové štafety muži vybojovali vítězství a získali titul Akademický mistr České republiky pro rok 2013.

Nejlepšími plavci naší výpravy byli studenti Medo Martin se ziskem dvou stříbrných medailí v disciplině 50 P a 100 P, dále Vovčko Vladimír s bronzovou medailí 50 VZ a Štans Daniel za stříbro na 100 Z. V nejprestižnějších a divácky nejatraktivnějších štafetách vybojovalo naše družstvo dvě zlaté medaile za vítězství ve štafetě 4 x 50 VZ ve složení Stanko Marek, Štanc Daniel, Vovčko Vladimír, Medo Martin a ve štafetě 4 x 50 PZ ve složení Stanko Marek, Reiterman Jakub, Medo Martin, Štanc Daniel.

Na dalších bodovaných místech krom již zmiňovaných plavců se umístili také Bauerová Alena, Bauerová Andrea, Pecháčková Monika a Gojdíšová Alexandra.

Celkem jsme získali 2x zlatou za štafety, 3x stříbro a 1x bronz za individuální disciplíny.

Naši plavci se zúčastnili také ploutvového plavání, kde získali za štafetu zlatou medaily ve složení: Medo Martin, Štanc Daniel, Reiterman Jakub a Stanko Marek.

V individuálních disciplínách Martin Medo zlato na 50 bifin a stříbro za 100 bifin a dále Štanc Daniel bronz na 50 bifin a 100 bifin.

Celkově družstvo VŠE vybojovalo svými výkony 2. místo na ČAH 2013.

Všem zúčastněným gratulujeme za vynikající reprezentaci naší školy a držíme palce do dalších nejen sportovních úspěchů.

Mgr. J. Musilová

CTVS VŠE