Plavci školy na Českých akademických hrách 2015

1. října
2015

Studenti VŠE – plavci se zúčastnili dne 11. 9. – 12. 9. Českých akademických her v plavání v Olomouci, kde dosáhli opět skvělých výsledků. Celkem jsme získali 1 zlatou, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile. Titul akademický mistr ČR pro rok 2015 získal David Urban na 100 VZ. K titulu ještě přidal stříbrnou medaili za 50 VZ.

V kategorii žen se o úspěch postaraly plavkyně Kadlecová Michaela, 100 P, bronz 50 P/, Bachmanová Dominika /bronz 100 M/ a Šámalová Anna, která se umístila 2x na pátém místě.

V nejprestižnější a divácky nejatraktivnější mix štafetě vybojovali D. Urban, M. Kadlecová, D. Bachmanová a A. Šámalová bronz.

Celá naše skromná výprava se v ostatních disciplínách, které plavali umístili na bodovaných místech. /do 6.mista/

Za vynikající reprezentaci školy všem gratulujeme a přejeme hodně dalších, nejen sportovních úspěchů.

Za CTVS Mgr. Jindra Musilová

Plavci školy na Českých akademických hrách 2015