Učitelé a pracovníci CTVS

Jméno a příjmení Email Kancelář Telefon
Ředitel CTVS Mgr. Tomáš Pachl pachl@vse.cz IB 312 +420 224 09 8912
   
Zástupce pro pedagogiku PaedDr. Jaroslav Boštička bosticka@vse.cz IB 314 +420 224 09 8914
Zástupce pro mimosemestrální kurzy Mgr. Josef Pintíř josef.pintir@vse.cz IB 314 +420 224 09 8914
Sekretariát a studijní referentka Alena Hůlková alena.hulkova@vse.cz IB 313 +420 224 09 8913
Asistentky a
asistenti CTVS
Mgr. Gabriela Čermáková gabriela.cermakova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Pavel Dvořák pavel.dvorak2@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Bc. Michal Fabián michal.fabian@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Ing. Radek Fiala radek. fiala@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Šárka Kopřivová sarka.koprivova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Miroslav Libra miroslav.libra@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Jarmila Linková jarmila.linkovaj@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
PaedDr. Karel Miklas karel.miklas@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Jindra Musilová jindra.musilova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Helena Mázlová helena.mazlova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Lenka Procházková lenka.prochazkova.ctvs@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
PaedDr. Ivana Schmidtová ivana.schmidtova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Petr Stejskal petr.stejskal@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Tomáš Vaněk tomas.vanek@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
Mgr. Iva Veberová iva.veberova@vse.cz IB 311 +420 224 09 8911
PaedDr. Vladan Vebr vladan.vebr@vse.cz IB 314 +420 224 09 8914
Externí zaměstnanci Mgr. Daniel Kašpar
daniel.kaspar@vse.cz
Ing. Pavel Černý pavel.cerny@vse.cz
Mgr. Jakub Velenský jakub.velensky@vse.cz
Lukáš Jirkovský  lukas.jirkovsky@vse.cz
Bc. Lenka Králová  lenka.kralova@vse.cz IB 311  +420 224 09 8911
Mgr. Magdaléna Husáková  magdalena.husakova.ctvs@vse.cz IB 311  +420 224 09 8911
Sklad CTVS Ing. Ivo Blažek ivo.blazek@vse.cz Třebešín +420 224 09 8680
Sportovní areál Třebešín Ing. Ivo Blažek ivo.blazek@vse.cz Třebešín +420 224 09 8680
Sportovní středisko Dobronice František Strnad strf01@vse.cz Dobronice +420 381 213 662

Copyright (C) 2000 - 2017 University of Economics in Prague