Termíny

10.2.2017 09:00 - 30.3.2017 23:59 - Registrace - Zájmové kurzy Posilování

Reprezentační výprava plavců získala titul Akademický mistr ČR v plavání pro rok 2016

DSC_0164

Dne 27. 6. a 28. 6. 2016 byly uspořádány na Českých akademických hrách v Pardubicích plavecké soutěže, kde naši plavci dosáhli skvělých výsledků a navázali tak na úspěchy z minulých let.

Studentka Katharina Asterová (FMV) získala titul Akademické mistryně ČR pro rok 2016. Mistrovský titul vybojovala v plavání na 50 m znak. Jejím dalším úspěchem bylo 2. místo na 100 m znak a 3. místo v ploutvovém plavání na 200 m volným způsobem. Katharina Asterová byla i členkou štafety, kdy společně s Vratislavem Dvořákem (FIS), Dominikou Bachmanovou (FMV) a Davidem Urbanem (FIS) vybojovali druhé místo v polohovém závodě štafety 4 x 50 m. Další medailová umístění plaveckých soutěží získali studenti David Urban za dvě 2. místa na 100 m volný způsob a 100 m motýlek a 3. místo za 50 m volný způsob a studentka Michaela Kadlecová (FIS) byla třetí v disciplíně 100 prsa.

Kromě již zmíněných medailistů ostatní naši reprezentanti Gabriela Krzyžanková (FMV), Zuzana Šerá (FPH) a Anna Šámalová (FMV) obsadily ve svých disciplínách bodovaná místa /do 6. místa/.DSC_0164

Všem gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy a držíme palce do dalších let.