Jarní florbalový turnaj smíšených týmů

10. 4. 2017 - V pondělí 10. 4. 2017 florbalová sekce Centra tělesné výchovy a sportu VŠE uspořádala pro studenty školy ve sportovní hale VŠE Na Třebešíně další ročník jarního florbalového turnaje smíšených družstev.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů po 6 až 8 hráčích různě výkonnostní úrovně. Zúčastnili se studenti z výukových hodin florbalu, hráči s florbalovou výkonností mírně pokročilou a pokročilou. Je nutno vyzdvihnou i zájem o účast na turnaji studentů s výkonností hráčů extraligových republikových soutěží. I přes rozdílnou výkonnostní úroveň jednotlivých týmů proběhl turnaj v kamarádské atmosféře a podpořil zájem studentů o florbalové aktivity na škole.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 1 x 10 minut. Jednotlivé zápasy si rozhodovali studenti z týmů, které podle rozpisu nehráli. Vítězství v turnaji vybojoval přesvědčivě tým "Kristý tým" složený z hráčů nejvyšších republikových florbalových soutěží. Týmy obdržely jako ceny poukazy na nákup sportovního florbalového zboží.

Za organizační tým odb. as. P. Stejskal, CTVS VŠE