18.9.2017 - 22.9.2017 - Změny v zápisech – semestrální kurzy

Fotbalový tým VŠE vyhrál turnaj v Paříži!

11.4.2011- Ve dnech 7. až 10. dubna fotbalový tým VŠE velmi úspěšně reprezentoval školu na mezinárodním turnaji XXXI. MERCURIAL organizovaném prestižní ekonomickou univerzitou H. E. C. Paris!

Turnaje se zúčastnily kromě VŠE týmy z Portugalska, Dánska, Itálie, Libanonu, Chorvatska, Rakouska a domácí 3 francouzské univerzity.

Tým ve složení Tomáš Benc, Ondřej Přeček, Vitalij Shchegiliuk, Petr Pražák, Tomáš Veselý, David Broďák, Ondřej Vančura, Jan Vančura, Lukáš Dejl, Luboš Morkus (C), Tomáš Kasman, Miroslav Jirásek, Martin Panulin, Martin Kolman a Jakub Michálek vedli učitelé CTVS  Miloš Pádivý a Pavel Dvořák. Po vítězstvích v základní skupině nad Universitou Milano, Univerzitou  ESSEC – Cergy Pontoise   a vítězství proti Libanonské Americké Univerzitě se tým kvalifikoval až do finále, kde po výborně odehraném zápase porazil tým NEGOCIA Paris v poměru 2:1!

MERCURIALES H. E. C. je turnaj s dlouholetou tradicí, letos 31. ročník, kterého se každoročně účastní vysoké školy sdružené v  CEMS, kde spolu zápolí v košíkové, odbíjené, rugby, házené, tenisu a fotbalu.

Kromě sportovní části akce proběhla řada společenských setkání, která byla pro naše studenty zajímavá a přínosná.

Mgr. Miloš Pádivý

CTVS VŠE

Fotodokumentaci z akce naleznete zde.