-

Fotbalisté školy vybojovali titul Akademický mistr ČR ve fotbale pro rok 2015

xdsc_9006.jpgFotbalisté školy po vítězství v kvalifikačních utkáních pražských vysokých škol se zúčastnili Českých akademických her 2015 v Olomouci.  V turnaji ČAH vybojovali první místo a získali titul Akademický mistr ČR pro rok 2015.

Postupně ve skupině zdolali Ostravskou univerzitu a Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně z Ústí nad Labem, kdy v obou zápasech neinkasovali ani gól. Ve finálovém utkání porazili po urputném boji a bojovném výkonu domácí Palackého Univerzitu, která disponovala profesionálními hráči. V tomto finálovém utkání hned v první minutě inkasovali gól od skvěle kombinujících domácích hráčů. Naši mladíci ovšem zabojovali a do konce prvního poločasu stihli vyrovnat. Po přestávce dvěma góly náš tým zcela otočil průběh utkání a konečný stav vyzněl pro naši reprezentaci 1:3.
Tým ideálně poskládalo duo Luboš Morkus a Lukáš Dejl.

Všem hráčům patří velký dík za skvělou reprezentaci VŠE.