Fotbalisté školy vybojovali titul Akademický mistr ČR ve fotbale pro rok 2015

xdsc_9006.jpgFotbalisté školy po vítězství v kvalifikačních utkáních pražských vysokých škol se zúčastnili Českých akademických her 2015 v Olomouci.  V turnaji ČAH vybojovali první místo a získali titul Akademický mistr ČR pro rok 2015.

Postupně ve skupině zdolali Ostravskou univerzitu a Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně z Ústí nad Labem, kdy v obou zápasech neinkasovali ani gól. Ve finálovém utkání porazili po urputném boji a bojovném výkonu domácí Palackého Univerzitu, která disponovala profesionálními hráči. V tomto finálovém utkání hned v první minutě inkasovali gól od skvěle kombinujících domácích hráčů. Naši mladíci ovšem zabojovali a do konce prvního poločasu stihli vyrovnat. Po přestávce dvěma góly náš tým zcela otočil průběh utkání a konečný stav vyzněl pro naši reprezentaci 1:3.
Tým ideálně poskládalo duo Luboš Morkus a Lukáš Dejl.

Všem hráčům patří velký dík za skvělou reprezentaci VŠE.

Sestava:

Dejl Lukáš (A) (FIS), Morkus Luboš (C) (FIS)

Belán David (FFU), Eppert David (NF), Hloušek Michal (FPH), Holub Ondřej (FFU), Jemelík Zdeněk (FFU), Kučera Martin (FFU), Labuda Filip (NF), Měska Ondřej (NF), Ondřej Rédl (FFU), Podzimek David (FMV), Pozníček David (FPH), Pražák Petr (FIS), Přeček Ondřej (FFU), Senft  Tomáš (FPH), Urbánek Filip (NF), Vraštil Lukáš (FMV), Zámečník Jakub (FMV)

Fotogalerie fotbalového úspěchu