2.1.2017 - 24.1.2017 - Registrace – semestrální kurzy

Beach volejbalisté školy vybojovali titul Akademický mistr ČR pro rok 2016

cah-2016-beachvolejbal29. 8. 2016 – Na Českých akademických hrách 2016 se ukázalo, že na VŠE studují nejen volejbalisté šestkového volejbalu, kteří vozí medaile z mezinárodních turnajů, ale také hráči, kteří předvádí výborné výkony i na písku. Z početné výpravy VŠE se nejvíce dařilo dvojici Martin Bárta (FIS) a Ondřej Rédl (FFÚ), která v mužské kategorii zvítězila a získala titul akademických mistrů ČR pro rok 2016.

V turnaji se představili hráči různých ligových soutěží šestkového volejbalu, včetně hráčů volejbalové extraligy a také několik hráčů, kteří se specializují pouze na beach volejbal. Jedním z takových párů, který se specializuje na beach volejbal celoročně byla dvojice z VŠE Bárta (FIS), Rédl (FFÚ), která díky bodům ze svazových turnajů nastupovala do soutěže v pozici nejvýše nasazeného páru. Díky kvalitním výkonům se probojovali až do finále, ve kterém porazili tým Moštěk, Tříska z Univerzity obrany v poměru 2:0 na sety.

V turnaji se představilo celkem 9 studentů Vysoké školy ekonomické, kteří předvedli kvalitní výkony. K zisku akademického titulu přidali beachvolejbalový reprezentanti školy umístění i těsně pod stupni vítězů.

Kategorie mužů (zúčastnilo se 15 týmů):
1. místo – Martin Bárta (FIS), Ondřej Rédl (FFÚ)
4. místo – Jan Vojta (FPH), Jan Charousek (Univerzita Karlova)
5. místo – Matěj Drahokoupil (FFÚ), Jakub Drahokoupil (FFÚ)

Kategorie žen (zúčastnilo se 18 týmů):
4. místo – Šárka Dostálová (FFÚ), Barbora Adamčíková (FPH)
7. místo – Tereza Michalcová (NF), Kristýna Posltová (FFÚ)

Více o průběhu turnaje je zveřejněno ve zpravodaji na stránkách volejbal.vse.cz.